حوله فرت بافی موجب بهبود خواب می شود

انتخاب حوله فرت بافی به اندازه سایر محصولاتی که در خانه استفاده می کنیم اهمیت دارد. مخصوصاً هنگام تهیه ست جهیزیه، انتخاب حوله فرت بافی ای که می خواهیم سال ها از آن استفاده کنیم، در بین مدل های حوله فرت بافی ای که در راس محصولات اولیه قرار دارند، می تواند بسیار چالش برانگیز باشد.

نرمی و قابلیت جذب و کیفیت آن چه از نظر شکل و رنگ و فرم برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و چه از نظر بهداشتی و کاربری در هنگام خرید نمایان می شود. به همین دلیل، در این مقاله با شما در میان می گذاریم که چه نوع موادی باید استفاده شود و به چه مواردی باید توجه کنید.

اول از همه، هنگام خرید حوله فرت بافی، باید با توجه به هدف استفاده خود انتخاب کنید. شما می توانید هر کدام را که با نیازهای شما مطابقت دارد انتخاب کنید، مانند حوله فرت بافی حمام، حوله فرت بافی دستی، حوله فرت بافی صورت و سر.

اندازه حوله فرت بافی ای که انتخاب می کنید بسته به هدف استفاده متفاوت خواهد بود. به طور کلی از حوله فرت بافی حمام 70 در 140 سانتی متر، حوله فرت بافی دستی 30 در 40 سانتی متر، حوله فرت بافی صورت و سر 50 در 90 سانتی متر استفاده می شود.

پس از اینکه در مورد هدف و اندازه خود تصمیم گرفتید، باید به موادی که حوله فرت بافی از آن تولید می شود توجه کنید. حوله فرت بافی؛ از پارچه هایی مانند حوله فرت بافی نخی، حوله فرت بافی نخی میکرو، کتان تولید می شود. در این میان، حوله فرت بافی های نخی ترجیح داده شده و مفید هستند.

با توجه به ساختار پنبه ای آن، به دلیل توانایی آن در جذب آب و به دام انداختن آن در محتوای آن، مزیتی را ایجاد می کند. به همین دلیل در تولید حوله فرت بافی بیشتر از مواد پنبه ای استفاده می شود. اگرچه پنبه پرمصرف ترین ماده است، اما هر حوله فرت بافی نخی کیفیت یکسانی ندارد.

آنچه در اینجا باید به آن توجه شود این است که پنبه با نحوه بافت آن از کیفیت خوبی برخوردار است. حوله فرت بافی های نخی با کیفیت نخ های بلندتری دارند و با بافت متراکم تری تولید می شوند. به این ترتیب قدرت جذب آب بسیار بیشتر از حوله فرت بافی های دیگر است.

این را از ظاهر حوله فرت بافی ای که خریداری کرده اید می توانید تشخیص دهید. حوله فرت بافی به صورت پراکنده بافته شده و ساختاری متناوب دارد که روی زمین قابل مشاهده است. یکی دیگر از شاخص های کیفیت درزهای لبه است.